Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit fog mondani az ofőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog mondani az ofőm szünet után, mert látta, hogy óvszert vettem a boltban?

Figyelt kérdés

Mögém állt be pont. tök gáz, nem tudom, mit csináljak, csak menjek majd simán suliba és majd mond valamit?

14F



2014. okt. 25. 19:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
ez csak gumit vett,mit ítéljük? leverjük vagy mi??
2014. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így egy-két tanítványommal. Ilyenkor nem mondunk semmit. Ne aggódj.
2014. okt. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
"Remélem maradt még, mert én is felhúználak" :D
2014. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
52%
@10, és mi meg kiröhögnénk a sok szűsz pötsűt, hogy ribikéznek
2014. okt. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tök logikus, hogy egy normális, intelligens tanár nem fogja ezt felhozni. Egyrészt nem hinném, hogy bele akarná ütni az orrát ilyesmibe, másrészt meg nagyon jól tudná, hogy a diáknak ez feltehetően kellemetlen lenne. Szóval evidens, hogy nem említi meg, és megjegyzéseket sem tesz ezzel kapcsolatban. (Na meg arról nem is beszélve, hogy ők is tisztában vannak vele, hogy manapság ebben a korban ez már előfordul.)


De a 12-es válaszoló is leírta - ráadásul tanárként, saját tapasztalatból - , úgyhogy nyugi!

2014. okt. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!