Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest fogamzásgátlóra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest fogamzásgátlóra Elenium "nyugtató"? Szabad?

Figyelt kérdés

Miligest fogamzásgátlót szedek november óta, viszont ma kaptam a háziorvosomtól "Elenium" nyugtatót alvászavaraimra. Viszont a fog.gátló betegtájékoztatóján az van hogy nyugtatók szedésétől csökkenhet a tabletta hatása...

Mit tegyek? mert mégis csak mérlegelnem kéne h másféle képpen oldjam meg az alvás zavaraim és akkor nem kell félnem a terhességtől.VAGY szedem mind kettőt és nagyobb az esélye h terhes leszek....

Választhatok hogy melyiket inkább?

Esetleg valakinek valami ötlet?:$ Meg köszönném :)


2010. jan. 25. 16:41
 1/4 anonim válasza:
Hát jóval nagyobb az esélye a teherbe esésnek. Vagy nem szexelsz abban a hónapban. De az Eleniumnak viszont ki kell űrűlnie a szervezetedből, tehát én az Elenium abbahagyása után is paráznék egy kicsit. Vagy pluszban még más fogamzásgátlót is kell alkalmazni, vagy nem szeded be az Eleniumot. Az miért kell pontosan?
2010. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csökkentik egymás hatását,de ha felhívsz egy patikát és megkérdezed,meg tudják nézni van-e esetleg gyógyszer-kölcsönhatás köztük.Én Lindinette 20-at szedek Helex SR nevű nyugtatóval együtt(frontin),megkérdeztem több fórumon is az orvos válaszol rovatokban,de minden orvos azt írta,hogy nem csökkenti a fog.gátló hatását.Annyi jótanácsot kaptam,hogy a 2 gyógyszer bevétele között 2 óra teljen el,ne együtt vedd be őket.
2010. jan. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm.

első kommentezőnek: rosszalvó vagyok. akármennyit alszok, nem pihenem ki. mindig rosszat álmodok és sürün felkelek éjjel. mikor felkelek csak a rémálmokra emléxek és érzem hogy fáradt maradtam.

2010. jan. 27. 20:28
 4/4 anonim válasza:
Az durva lehet. Én is hasonlóban szenvedtem, de egy fokkal jobb volt nekem. Nem voltak rossz álmaim, csak nem tudtam aludni. A munkahelyemen meg mosott sz.... voltam. Jobbulást neked! És remélem találsz megfelelő megoldást a két dologra egyszerre.
2010. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!