Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak, hogy valami baj lehet ebből?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok, kedd este pettingeltünk a barátommal, és hát tudom hogy nem kellett volna, de összeértek a nemi szerveink is, de nem tette be,csak odarakta. Később a hasamra élvezett, ami aztán oda is folyt, de rögtön lefürödtem utána.

Az "idióta vagy,inkább nyeld le,nem vagy érett" kérdéseket mellőzzük ha lehet, értelmes válaszokat szeretnék, mert most eléggé kétségbe vagyok esve.

Van rá esély, hogy terhes lehetek?

17l


2014. okt. 30. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs
2014. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem sok esélye van.
2014. okt. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jelentős esélye van annak, hogy teherbe ess.. Számokkal kifejezeve ez kb 0.00000001% esély.
2014. okt. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
100%
elképzeltem h a spermiumok túrabakancsot húznak és barlangász felszereléssel megpróbálnak utat törni maguknak, közben lelkesen buzdítják egymást :D
2014. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha ilyen hulyesegeket kerdel, tenyleg nem vagy erett a dologhoz
2014. okt. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó 2 kérdező!

Lehet, hogy fiatal vagyok, de hülye nem,a kérdést azér tt tettem fel mert ha talán rögtön nem érezte a barátom hogy elmegy vagy bármi,akkor simán elképzelhető, hogy belémjutott a sperma. De miután elvette onnan, csak pár másodpercre rá élvezett rám, szóval remélem nem.

2014. okt. 30. 17:49
 7/7 Költőnő? ***** válasza:

ma már másodára kapom meg h bunkó vagyok.

Lehet h tényleg.

2014. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!