Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló alatti beleélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló alatti beleélvezés veszélyes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőm ma van 21 napja,h fogamzásgátlót szed...eddig védekeztünk, és tán az első nap kezdte el szedni a tablettákat. Ma viszont óvszer nélkül csináltuk, és hát megtörtént a dolog.

Mielőtt bárki beíra,h nincs teljes védelem, ezzel tisztában vagyok. Nem az érdekel, h 2% esély mindig van rá (mondtam egy számot), hanem, hogy a 21 nap már elegendő-e, 72 órásra nincs szükség.

Köszi a válaszok!



2014. okt. 31. 00:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs. Ha a használati útmutató szerinti időben kezdte el szedni akkor véd.
2014. okt. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nem szükséges! A 21 nap volt a lényeg.
2014. okt. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyébként veszélyes tud lenni,épp ezért a 100%-os védekezés tabletta mellett úgy lehetséges, ha nem élvezel belé :)
2014. okt. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha jól kezdte el szedni (a ciklus első napján vette be a tabit) akkor nincs mitől tartanotok.
2014. okt. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha nem jól szedte? Mármint, mi van abban az esetben ha 2. naptól kezdte el szedni? (tárgytalan a kédés, mert első nap beszedte, csupán érdeklődés gyanánt)
2014. nov. 1. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk nem 99,9%-os a védelem hanem 98,6%-os.
2014. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a menstruáció 5. napján szedtem, és utána már a 16. tablettánál belémélveztek. nem lettem terhes
2014. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!