Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruacios idoszak alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruacios idoszak alatt folytatott vedekezes nelkuli sex soran 100%-os a biztonsag?

Figyelt kérdés

2014. nov. 2. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Simán teherbe eshetsz akkor is, nincsen olyan időszaka a ciklusnak, amire azt lehetne mondani, hogy 100%, hogy nem leszel terhes, ha most csinálod védekezés nélkül. Nem csak terhes lehetsz amúgy olyankor, hanem még a fertőzések veszélye is magasabb, tehát nem ajánlom.
2014. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmi se 100%. ezt job. ha megjegyzed.
2014. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, akkor is teherbe eshetsz, nagyon kicsi a valószínűsége.
2014. nov. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció nélkül is ugyanúgy teherbe lehet esni, ezt a védőnőtől tudom, és azoktól az ismerőseimtől akik így estek teherbe.
2014. nov. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 poiu ***** válasza:
36%
Semmi sem 100%, de ez majdnem az.
2014. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sosem estem teherbe ha mensi alatt belém ment a pasim.
2014. nov. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemm 100%-os.
2014. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!