Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Heti egy alkalomert erdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egy alkalomert erdemes lenne fogamzasgatlot szedni? 17L

Figyelt kérdés
2x is kiszaladt a gumi:/, pedig mindig gondosan odafigyelunk annak hellyes hasznalatara..Mostanaba felmerult bennem es a baratomba a fogamzasgatlo szedese.. Bar en nagyon tartok tolle.. Nem szivesen szednek, nem igazan jo az ha beleavatkozok az ember a termeszet dolgaba, es tudom hogy foleg ezek a gyogszerek nem jatekszerek...A baratom 40km re lakik tollem, de minden hetvegen jon hozzam, es altalaba mindig megtortenik a dolog... o nagyon ragaszkodik hozza, enis tudom hogy ez lenne a legbiztosabb fogamzasgatlasi modszer,foleg hogy eleg paranoias tipus vagyok, eddig naptarmodszert alkalmaztuk az ovszerrel. Valahogy nem jon hogy elkezdjek szedni, foleg hogy tudom egyeseknek tonkretette az eletuket:/

2014. nov. 3. 15:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
ennyi alkalom miatt szerintem felesleges szedned :)
2014. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
72%
Szemmel láthatóan te nem vagy oda az ötletért, hát ne tedd, ilyen egyszerű.
2014. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnem, de leehet megis ez lenne a legjobb :/
2014. nov. 3. 15:52
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem azért nem tragédia a fogamzásgátló:) Nagy a hormontartalma az igaz és nem minden szervezet máshogy reagál rá, de a doki ügyel arra, hogy olyat írjon fel, ami lehetőleg a legmegfelelőbb neked(azaz fiatalon pl. a Symiciát ajánlják az alacsony hormontartalma miatt, én is ezt szedem), viszont mivel csak hétvégén 1-2 alkalomért én is 'feleslegesnek' tartom.
2014. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%
hát szerintem írasd fel és találkozzatok többet, mert gondolom szívesen szexelnél többet :)
2014. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
Nekem sem lett problémám a fogamzásgátlótól, sőt, előnyömre is vált mert nem görcsölök annyit :) És aki távkapcsolatban él, az is csak ennyit találkozik a párjával, szóval szerintem nem rossz ötlet.
2014. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Hogyan lehettek ilyen kotonszaggatok? Valamire mégsem figyeltek a használatánál. Havi 4 szexért tényleg nem érdemes tabiznod.
2014. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
44%

Nem érdemes ilyen fiatalon.

De ha nagyon akarnátok, kibírnátok szex nélkül is. Vagy majd 25 évesen a 3. fiúval akarod ugyanezt folytatni, kiégve?

2014. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs hogy szakadthatott ki xdd egy ev alatt sosem tortent ez meg, most pedig 2x is majdem egymas utan :/.
2014. nov. 3. 16:12
 10/25 anonim ***** válasza:
Váltsatok óvszer márkát, vagy használjatok síkosítót mert lehet hogy amiatt szakad ki :)
2014. nov. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!