Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig kell kiegészítő védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig kell kiegészítő védekezés, ha kell?

Figyelt kérdés
Volina fogamzásgátlóm 16. szemének bevétele után hánytam. Szombaton egy baráti összejövetel alkalmával alkoholt fogyasztottam, amit fáradtság miatt sajnos rosszul bírtam. A fogamzásgátló gyógyszert negyed 7 körül vettem be, ahogy szoktam. Az alkohol hatására aznap 10 óra magasságában, két alkalommal hánytam. A gyógyszert nem tudtam pótolni. Kérdésem, hogy van-e okom aggódni, hogy a gyógyszer nem szívódott fel teljesen, és teherbe eshettem? Az eset óta nem voltam együtt a párommal. Érdeklődnék továbbá, hogy szükséges-e és ha igen, meddig szükséges kiegészítő védekezés?

2014. nov. 5. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
amikor megjön a szünetmentesben a vérzésed,utána elkezded a 8.napon az új levelet és akkor már nem kell.
2014. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!