Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajtosmakarónidodoo kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

A baratommal az elmult 11 napban ketszer voltunk egyutt. Óvszerrel vedekeztunk. Nem csúszott le, nem láttunk serulest. De nem jon meg. Nagyon felek. Mar 2 napja késik, de ez nem tunik igy soknak, de nalam igen,mert nekem nehany nappal mindig elobb jon meg...átlagban 3 nappal elobb. Mellesleg a melleim fajnak is kemenyek, amilyen mensi elott.

A baratnom, az o baratja, es az en baratom is azt mondja hogy lehetetlen foleg hogy az elso alkalommal amint elment ki is vette es ugye plussz a gumi.. A masodiknal meg mielott elment kivette es ott is a gumi ugye...

De megis szornyen felek... Es tudom hogy irjatok majd hogy vegyek tesztet is kiderül....de az lesz az utolso, mert egyszer vettem mikor szinten paraztam, es olyan szinten ijedt voltam hogy nehogy pozitiv legyen, hogy remegtem, rosszul lettem, majdnem elájultam! Szoval ezert az utolso...szornyu emlek maradt... Nem szeretnem tobbet atelni!

Annyit varok csak hogy szerintetek meg van e a terhesseg eselye vagy sem. Mellesleg: ettol a felelemtol, folyamatos idegeskedestol, sirogorcseimtol lehet keses? Errol sok oldalon azt olvastam tevhit hogy kesik. elore is koszonom szepen a valaszokat!



2014. nov. 6. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
ha bebeszéled magadnak hogy terhes vagy, akkor késni fog. ne idegeskedj és meg fog jönni. nem vagy terhes.
2014. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ui: 16 eves vagyok.
2014. nov. 6. 19:47
 3/13 A kérdező kommentje:

Koszonom kedves valaszolo!

De...annyira lekuzdhetetlen ez az erzes...

2014. nov. 6. 19:48
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
ha ennyire aggódsz akkor csinálj egy tesztet. amikor látod hogy negatív akkor megnyugodsz és meg is fog jönni rögtön hidd el.
2014. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de amúgy meg szedj tablettát, az biztonságosabb, főleg ha még gumit is használtok mellette.
2014. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem biztosan terhes vagy. Ha a gumi revült volt, simán, nem kell kilyukadni. De ha most 16 vagy, akkir mi a gond? Ősanyáink 15 évesen már szültek. Sok örömöt a babázáshoz. Szia.
2014. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Teljesen uj es gyogyszertarban vasarolt markas gumi volt!
2014. nov. 6. 20:02
 8/13 anonim ***** válasza:

Más is volt már így itt.

Aztán a negatív teszt után pár órával meg is jött neki.

2014. nov. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Az is lehet hogy hármasikrek lesznek. És egyből kapsz egy csomó családi pótlékot.
2014. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
azt még értem, hogy a barátnőddel meg a pasiddal megbeszéled, de hogy a barátnőd pasijával is a menzeszedről beszélsz?
2014. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!