Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20-at szedek. Ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20-at szedek. Ha ma a gyógyszer után kb. 3 órával hánytam akkor menyyi időt kell várni a szexel, mikortól biztonságos ujra szexelni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
hát akkor az távozott a szervezetedből.sajna nem tudok többet segíteni csak annyit h a napokban tuti védekezzetek szerintem nőgyógyászodat kérdezd meg hogy mit kell tenni
2008. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7 nap szokott lenni.
2008. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt írja, hogy vegyél be mégegyet. Nem? Én emlékszem, hogy van erről szó a tájékoztatójában, mért nem veszed elő??
2008. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen! Hányásnál és hasmenésnél plusz egy tabit be kell venni... Én nem vettem be így lettem terhes... Kíváncsi lennék,hogy mitől hánytál,de komolyan. Itt a falunkban hatan vagyunk akik szedték ezt a gyógyszert és kinyírt mindannyiukat. Nekem pl nagyon de nagyon erős vérzésem volt tőlem 2 hétig, a barátnőmnek ment a hasa tőle és a másik barátnőm is annyira vérzett,hogy kórházba került! úgyhogy ha esetleg a gyógyszertől hánynál,válts minél hamarabb...:)
2008. aug. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na jó, azért elijeszteni nem kell rögtön, én is ezt szedem, és semmi bajom tőle. :)
2008. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg nem elijeszteni akartam,hanem tanácsot adni. Igenis nekem sok olyan ismerősöm van aki nem bírta... Te lehet,hogy a szívósok közé tartozol,akinek a teste bír mindent!
2008. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat .Nos elolvastam a tájékoztatót ,de ot 3-4 órán belül ha hányás lép fel akor vegyél be még eyet nos én ezen túl voltam .Ez a hányás most mint kiderült fertőző mandulagyuszi meg kötőhártya gyuszi miatt volt .Egyébként a lindyt én sem birom de az orvosom felírzt melé vmi gyógyszert ami majd elvileg csökenti elmulasztja a melékhatásokat .KÖszönöm a válaszokat .
2008. aug. 15. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!