Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elkezdtem szedni a fogamzasgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtem szedni a fogamzasgatlot de abba hagytam azota nem jott meg mitol lehet? (tobbi alul)

Figyelt kérdés
Szeptemberben vegig szedtem,de egyfolytaban vereztem utana abba hagytam okt elejen 2-a korul azota nem jott meg meg utolso nap mikor beszedtem egyutt voltunk a parommal belemelvezett. Nem jott meg,de ilyen atlatszo feheres folyasom van semmi szaga nincs. Csinaltam ketto tesztet is hatha teherbe estem,de negativ lett. Mitol lehet,hogy nem jott meg?

2014. nov. 7. 16:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzateszem,hogy majusban csaszaroztak.
2014. nov. 7. 17:05
 2/8 anonim válasza:
Sajnos meg van az esélye hogy terhes lehetsz, mert mivel tudjuk a fogi nem véd 1 honap után legalább 2 honapot kellene várni hogy, a párod beléd élvezhessen.
2014. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
utolsó vagyok, a teszt meg semmit nem ér, az egyik barátnőm is nyáron terhes lett és semmit nem érzet csinált 5 tesztett és negatív lett neki, másnap elment dokiihoz rögtön megmondta neki hogy 2 honapos. 17/L
2014. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kell 3 hónap míg beáll

szerintem nem kellett volna abbahagynod, következő hónapban talán már elállt volna a folyamatos vérzés

azért véreztél, mert a szervezeted megszokja a fogamzásgátlót, általában 3 hónapig még normálisak az ilyenek

2014. nov. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. és 4. válaszoló

pontatlanok a válaszaid

a fogamzásgátló már az első naptól védhet, a biztonság kedvéért szokták javasolni az egy hónapot...nem kettő, csak az első ciklus végét

a tesztek elég pontosak - drogériában vagy gyógyszertárban kell venni

2014. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gyogyszertarban vettem. Nem tudtam,hogy azert van a verzes ezert abbahagytam es amugy se vagyok fogamzasgatlo rajongo az anyukamnak annak idejen ez okozta a meddoseget legalabb is ennek is koszonheto volt ugy h mikor ez a verzes volt mar minden volt a fejemben inkabb abbahagytam. Raadasul ez amit szedtem mar nem is tudom mi a neve de akkor kerult forgalomba mondom eleg jo.
2014. nov. 7. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:

a folyásnak nincs ehhez köze


hány hónapig szedted egyébként? vagy hány napig?


Valószínűleg attól van, hogy szülés és egyebek miatt van némi hormoningadozás.Menj el orvoshoz,az majd felír norcolutot vagy valamit,ami meghozza a vérzést.


Nem akarlak riogatni,de bármitől lehet.

2014. nov. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,koszi,hogy irtal. Kb masfel honapig szedtem mikor abba hagytam megjott masnap azota semmi parom szerint azert kesik mert felbolygatta a hormonjaimat a gyogyszer. Elmegyek orvoshoz az a legbiztosabb!!
2014. nov. 9. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!