Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért vérzek még mindig? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vérzek még mindig? És lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Most írtattam fel fogmazásgátlót(yadine)és az van írva a betegtájékoztatóra,h hha az első nap mikor megjön elkezdem szedni akkor már véd..én a 7. bogyó után engedtem meg,h belémmenjen,de mostmár kezdek félni,h jól tettem-e...szntetek van miért izgulnom?

a másik kérdésem az lenne,h 9.napja van meg...ilyen még soha nem volt...azaz úgy 5 napig volt meg,de 3 napja ilyen alvattvér folyik belőlem?ez baj,vagy csak most szokik hozzá a szervezetem a bogyóhoz?

Válaszotokat előre is köszönöm..


2008. aug. 15. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

ha megvan nem vagy terhes...

a második kérdésedre :én mikor elkezdtem szedni egy yasminelle nevű fogamzásgátlót egész idő alatt megvolt(1 hónap)doki felírt egy másikat...

szerintem csak a szervezeted éppen próbál beállni...ha nem múlik el akkor doki..

2008. aug. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De még ez az első levél amit elkezdtem szedni...szóval még nem múlt el a menstruációm,...vagy akkor ne izguljak...bajom nem lesz belőle és baba sem lesz?
2008. aug. 15. 14:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhes szerintem nem vagy...ha meg az lettél volna lehet már spontán módon elment.viszont menj vissza sürgősen orvoshoz hogy írjon fel másikat mert az a gyógyszer valószínűleg neked nem éppen a legjobb!
2008. aug. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 15 napig volt ilyen az első hónapba de utána elmúlt szóval sztem még várj vele 1 kicsit (mármint hogy visszamenj az orvoshoz)
2008. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én yadinet szedek, nekem is sokkal erősebb a vérzésem tőle, és görcsölök is. Köztes vérzésem is volt az első levél alatt, vagy 15 napon keresztül. A jó hir, hogy nem vagy terhes, ha van vérzés. Talán mindkettőnknek gyógyszert kéne váltani, bár az első három hónapban normálisnak mondják a mellékhatásokat. Én mindenesetre biztos megemlitem a nógyógyásznak a problémáimat legközelebb, tedd ezt te is:)
2008. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugi én Lindynette 30-tól egy hónapon keresztül véreztem.Nekem a doki azt mondta, hogy nem baj, de ha a köv. hónapban is vérzel akkor gyógyszert kell váltani.Nekem az 1. hónap után hozzászokott a szervezetem
2008. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat:)

Akkor az sem baj,h az első levél 7.szeme után már szexeltünk?akkor már védett vagyok tutira?

2008. aug. 16. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!