Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehet ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve szedek fogamzásgátlót. Erős görcseimre, terhes 100%, hogy nem vagyok. Most mégis 9 nappal a megvonásos előtt barna pecsétlő vérzést tapasztaltam. Hétvégén koncerten voltunk, lehet felfáztam, mert elég sokat jártam pisilni,elkezdtem szedni tőzegáfonyát. Valaki hasonlót tapasztalt, hogy mitől lehet ez?

2014. nov. 26. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, valami miatt csökkent a fogamzásgátló hatás. Vannak gyógynövények, amik befolyásolják, de hogy melyek, hogy a tőzegáfonya ide tartozik-e, azt nem tudom megmondani...

Viszont ha csökkent, akkor lehetett ovulációd, és az ovuláció okozhat pecsételő vérzést.


Ha fél napnál tovább tart, akkor mindenképpen doki! Ugyanis egyes gyulladásos folyamatoknak is lehet kísérő tünete!

2014. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miota tart es milyen mennyisegu?
2014. nov. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ma kezdődött, hát minimális. De még mindig tart.
2014. nov. 26. 17:08
 4/5 anonim ***** válasza:
felfázás,fertőzés,ciszta,bármi lehet konkrétan
2014. nov. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Amikor elkezdtem szedni a gyógyszert volt cisztám, de a gyógyszer szedésével ez elmúlt, legalábbis az utolsó vizsgálaton nem talált semmit, decemberben kell mennem szűrésre.

Én a felfázásra gyanakszom.

2014. nov. 27. 12:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!