Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez a fogamzásgátlótól lehet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fogamzásgátlótól lehet? Borzasztóan fájnak a melleim!

Figyelt kérdés

Már 3. hónapja szedem a Mirabella fog. gátlót, régebben is szedtem de akkor csak egy évig. Mostanában annyira de annyira fájnak a melleim, és nőttek is, de nem tudom h ez természetes vagy a tabihoz van köze (ilyen még nem volt, menstruáció előtt/közben/után sem). Nem tudok kényelmesen aludni sem egyedül, sem a párommal, már a létezésük is fáj! Pedig nincsenek húha de nagy melleim, eddig 75/A-s melltartót hordtam, de lassan kell a 80/B-s! Terhes nem vagyok, mert egyrészt rendesen szedem a gyógyszert, másrészt nemrégen jött meg. A melleimnek a külső oldala fáj, linkelek képet amin jelöltem h pontosan hol: [link]

17L



2014. nov. 26. 13:26
 1/9 Tibi_atya válasza:
5%
A mellbimbó olyan, mint a potméter. Ha ügyesen csavargatod, jól szól.
2014. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy van köze a tabihoz. Az életkor alapján, meg hogy korábban is szedted egy évig, elképzelhetőnek tartom, hogy korábban kezdted szedni, mint ahogy ajánlott lett volna, és ez általában később okozhat problémákat.


Én a terhességet sem zárnám ki teljesen!


A gyógyszer nem nyújt 100%-os védelmet! és az, hogy megjött a vérzésed, az sem jelent semmit! Ugyanis ez nem menzesz, hanem úgynevezett közti vérzés, ami annak hatására indul meg, hogy szünetet tartasz a gyógyszerszedéssel. Így egy esetleges terhesség mellett is jelentkezhet vérzés.


Csinálj tesztet! Utána meg nődoki!

2014. nov. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban, hogy a tabitól van. Én depressziós lettem a tabitól, nem ettől a készítménytől, de olyan szinten, hogy öngyilkossági gondolataim voltak, és mikor abbahagytam azt a fajtát, voálá, megszűntek a gondok. Először én se értettem, mi a bajom.

Egy nagyon kedves barátnőm kb 18 évesen kezdett el szedni, nem tudom milyen fog.gátlót, neki hasonló tünetei voltak, mint neked, nőttek a mellei, meg feszülésre panaszkodott.

Fiatal vagy még eléggé ahhoz, hogy be tudjon kavarni a hormonrendszeredbe a fogamzásgátló ilyen szinten.

Menj el a nődokihoz, mondd el, hogy mit tapasztaltál, szerintem ajánl majd egy másik készítményt.

Nem hiszem, hogy terhes vagy, mivel nemrég jött meg, persze aktív nemi élet mellett ezt sose lehet 100% kizárni.

2014. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk nem fogamzásgátlótól, hanem felfázás elleni valami gyógyszertől, de ugyanezek a tünetek jöttek elő, szerintem van hozzá köze, te azért tesztet is csinálj biztos ami biztos alapon, és beszélj egy nőgyógyásszal, lehet csak másik gyógyszer kell neked.
2014. nov. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az első hónapban még mindig gumival szexeltünk, a párom csak a 2 levél vége felé feküdt le velem gumi nélkül, de sosem ment el bennem, csak most, hogy már a 3. levelet kezdtem el szedni
2014. nov. 26. 22:27
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is fájt a mellem anno,és egy barátnőmnek is(nekem a gracieltől)
2014. nov. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja mégcsak annyi,nekem annyira fájt,h már szinte úgy éreztem,allergiás vagyok a pamutmelltartóra,és pl viszketett is mindenfélétől... ja még annyi, h nekem is akkor fájt,mikor másodjára kezdtem újra ugyanazt a tabit(graciel)
2014. nov. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
túltengésben vannak a hormonok a tabi miatt. én erre tudok gondolni. ha a tabi előtt nem voltak ilyen tüneteid, akkor másik tabit kéne szedned lehet. kinek ez jön be, kinek az jön be. én semmilyen tabival nem mérgezem magam. ki lehet időben szállni a pu..ból.
2014. nov. 27. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, lehetnek. Elég gyakori mellékhatás a mellfeszülés és duzzanat. Váltás segíthet esetleg, vagy leteszed a tabit. Vagy tűrsz.
2014. nov. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!