Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Nektek is fehér...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek is fehér folyásotok van a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lassan 2 éves szedek abti-babyt, és bár az orvosom rendszeresen megnyugtat, hogy normális ami történik velem, és minden nő így reagál a fogamzásgátlókra,-engem zavar, hogy fehér trutyi képződik bennem a gyógyszertől.. Azelőtt szinte semmi nem volt. Most se olyan durva, de elég zavaró, mert főleg szeretkezéskor jön ki belőlem, ami elég kellemetlen a szerelmem előtt, de nem tudok mit tenni ellene.. Már többféle tabit próbáltam, de semmi... Veletek is ez van? Vagy én vagyok túlérzékeny?
2010. jan. 30. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
normális
2010. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam nincsen ilyen. Nem lehet hogy valamilyen fertőzést kaptál el? Bár azt a nőgyógyásznak észre kellett volna vennie.
2010. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam több cikkben, és mindenütt nagyon megoszlanak a válaszok. A 2.kommentelőnek üzenem, h tuti nem fertőzés, mert pont azóta van, amióta szedem a tabit. Szaga nincs, krémes állagú, és hófehér. A mennyisége változó de mindig van...:S
2010. jan. 30. 16:26
 4/9 anonim ***** válasza:
18/L szia én novynettét szedek nekem is volt olyan tünetem ami neked és azt mondta rá az ovos h felborúlt a ph értékem lehet h nállad is ez van . kezeltem magam és mára már nagyon nagyon csekély normális kis folyásom van szinte nincs is.
2010. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Használj intim zuhanyt,hátha segít, mert az rendbe rakja a ph-t.
2010. jan. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Intim-zuhanyra van valami jó tippetek?, mert én eléggé félreértelmeztem ezt a fogalmat, és egy időben rendszeresen hüvelyöblítést végeztem zuhanyzás közben, amiről nemrég azt hallottam, hogy nem egészséges, és az is felboríthatja a ph-t.
2010. jan. 31. 12:23
 7/9 anonim ***** válasza:
nálam is van ilyen sajna, és nekem is azóta amióta gyógyszert szedek, előtte tök normális volt. én lassan 2 hónapja szedem, ha továbbra sem múlik akkor én is kipróbálom ezt az intim-zuhanyt. amúgy sztem jóra gondolsz. hüvelyöblítés = irrigálás és tejsavas cuccal szokták. és nem káros, ha nem minden nap csinálod meg akkor főleg nem ha a ph-ddal gondokvannak mert azt meg helyre is hozza.
2010. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18:27 vagyok

sima zuhanyozás közbeni öblítés,az nem az.Lehet kapni intim zuhanyt a boltban (dm,rossmann) ami kifejezetten erre van.Szerintem érdemes beruházni egyre,az olcsóbbak 1000-2000 forint között mozognak (pl.: colpo-cleaner) ,de vannak drágább,profibb szerkezetek is (pl.: aquatus - nekem ilyen van és nagyon jó) ill. kell bele venni kapszulát/pezsgőtablettát, ugyanis a tusfürdő erre célra nem túl jó.Nem szabad sűrűn csinálni,kb két hetente vagy havonta és akkor jólesz.Nézz utána,érdemes.

üdv.: /szmötyi/

2010. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, mindenképp beruházok 1-re, 2000 Ft-on ne múljon, hogy véget vessek ennek a kellemtlenségnek. Remélem beválik! :)
2010. febr. 1. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!