Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok erről? Terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Terhes lehet? :O

Figyelt kérdés
Tegnap este elmentem bulizni... Nem vagyok helyes pasi, elég csúnya is vagyok szerintem... De vagy 5csaj rámnyomult... Én igazából nem emlékszem rá, mert kicsit bevoltam állva...:S Haverjaim mesélték... És állítólag, 2csajjal elmentem szobára... Aztán másnap az egyiknél "tértem" magamhoz:S Nemtudom mi lelte a nőket? Ennyi kanos csaj van?*-) Vagy lehet láttak, mikor beállítunk fateromék 745-ös BMW-vel???? Ráadásul az egyik járni akar, meg azt mondta h koton nélkül kapta az ívet:( (annyi esze nemvolt h húzzon ráXD) És most tök tanácstalan vagyok, h mit csináljak...:S Lehet, hogy terhes??? Nem akarok gyerkőcöt:S
2010. jan. 30. 16:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
szegény gyerek...ilyen szülőkkel :S
2010. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Másnaposok film magyar átírat


amúgy ha peteérése van meg el is mentél akkor 9 hónap mulva apa leszel;) gondolom nem gond ha telik ilyen bmwre

2010. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
745ös BMW..akkor faterodra álltak volna rá
2010. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
figyelj én csaj vagyok, de h egy autó 647ös BMW-e, fogalmam sincs:) Szóval szentem nem a kocsidra gerjedtek be. Amúgy elég kamunak tűnik a kérdés bocsi ha nem az:S
2010. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A 745-ös BMW aztán feltétlenül meg kellett említeni.. anélkül nem tudnánk megmondani, hogy terhes-e. KÖSZI Idióta...
2010. jan. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
72 órás tabiról se hallott a csaj?? Szánalom.. Amúgy megnyugtatlak, az ilyen iq nuku p!csák csak a kocsi miatt gerjednek rád.. Ez a valóság, jó reggelt.
2010. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, terhes vagy. HA védekeztetek volna, akkor nem lett bolna baj. De csak akkor, ha tényleg 745-ös az a béemvé. Szerintem szólj a csajnak, hogy teherbe estél tőle.
2010. jan. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszi h idióta vagyok... Én is szeretlek ám... Amúgy azért írtam ki, h szerintetek amiatt gerjedtek-e annyira a bulák... Kiscsajszim... 1: NEM kamu, megtörtént eset..

sajnos...:=/

2:647-es BMW nincs is... De még ha lenne se "-ös" ragozással lenne írva... (bocs ha nem ragozás, a lényeg nem az..:) Amúgy pont ez az, hogy nem kéne... Nem vagyunk olyan pénzesek, mint gondoljátok:/ Szóval nemkell kölök:SSS

2010. jan. 30. 16:58
 9/27 A kérdező kommentje:
54%-os... nemtudom, hogy hogy a manóban nemvágott pofán a gondolat, h fiú vagyok... fiú létemre meg sűrűn lehetek terhes(Y) De azért kösz a bizalmat, menjél aludni inkább, vagy vedd fel a szemüveged!
2010. jan. 30. 17:01
 10/27 anonim ***** válasza:
Mondom: 72 órás tabi vagy abortusz. Bár mondjuk nem tudom hogy lehet ilyen sötét egy csaj.. Az még hagyján, hogy te leszarod, mi lesz mással, de legalább ő odafigyelhetett volna a védekezésre, mert mégiscsak benne fogan meg a nyomorult gyerek.. Szóval tessék csak lenyomni a torkán azt a bogyót.
2010. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!