Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma vettem be az utolsó fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vettem be az utolsó fogamzásgátló tablettám, ha azt szeretném, hogy csak szombaton jöjjön meg, holnap még vegyek egyet pluszba be? Vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. dec. 3. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
nem egyből jön meg. nekem például pénteki napon végződik és a következő hétfőn jön meg. átlagosan a 4. napon jön meg. szóval elvileg még kihúzod szombatig.
2014. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem eddig az utolsó tabi után másfél nappal jött meg, de most kirándulás lesz, jackuzzi és miegymás. Nem szeretném elrontani
2014. dec. 3. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:

azt kell tenned, hogy holnap elkezded a következő levelet,TEHÁT nem tartod meg a 7 szünetmentes napot.


remélem érthető...majd 21 nap múlva tartod csak meg,addig végig szedsz még egy levelet.

2014. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!