Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek/hogyan felejtsem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek/hogyan felejtsem el? Iszonyatosan megbántam, hogy hagytam megtörténni a dolgot. Elvesztettem a szüzességem.

Figyelt kérdés
Elvesztettem a szüzességem!!! Körülbelül másfél hete elmentem egy sráccal moziba..Suli után. Akkor találkoztunk először, azelőtt csak láttuk egymást. Nem jövök be neki, igazából én is csak haverként gondoltam rá. Még előző nap, kérdezgette hogy feljöhet e hozzám (a lakásomba), ami elég intim környezet. Nemet mondtam, így hát csak beültünk egy filmre. Körülbelül a film közepe felé elkezdett taperolni, először csak simogatott, azt suttogta a fülembe, hogy lazuljak el. Baromi kanos volt..Eleinte nem akartam, de aztán belementem. Nem mertem nemet mondani. Hülyeség volt, megbántam. A lépcsőházban vesztettem el, közvetlenül a film után. Hatalmas r*banc vagyok, hogy 14 évesen, ráadásul nem is jártunk, meg ilyesmi. Mit tegyek, hogy kiverjem a fejemből? Nagyon megbántam. Még egy dolog. Nem használtunk óvszert. Kivette, amikor elélvezett. Van rá esély, hogy terhes leszek vagy ilyesmi?? Mert amikor elélvezett, akkor már kint volt. Nagyon félek, mert ha mondjuk szex közben is jön a spermája vagy mi, akkor simán teherbe eshetek. Ugye ez nem lehetséges? a Férfiak csak egyszer élveznek el, ugye? 14/L

2014. dec. 6. 16:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez biztos kamu, hogy lehet egy lépcsőházban fényes nappal szexelni?
2014. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%
brafo, kratulálok
2014. dec. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 To7ka ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes,nem sok rá az esély, de lehetsz. Oszd meg egy felnőttel akiben megbízol, hogy segítsen. Nem tudom milyen szülők vannak manapság, de nem tudom elhinni, hogy rosszabbul jársz ha elmeséled, mint hogy egyedül cipeled teherként. Utólag nem tudsz mit tenni vele..:/
2014. dec. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Tudom, nagyon gáz. Igen, fényes nappal lépcsőházban, és ez benne a leggázabb:/ A szüleim borzasztó merevek, velük kizárt hogy tudnék beszélni. Barátnőim tudják, velük beszéltem, de ők is alig hiszik el.
2014. dec. 6. 16:33
 5/25 anonim válasza:
79%
14 évesen?! A lépcsőházban?! Ne haragudj,hogy ezt mondooom,de tényleg r*banc vagy. Óvszer nélkül?! Ha már annyi eszetek van,hogy csináljátok,akkor arra is gondolhattatok volna,hogy gumit használtok! Igen,ha menstruálsz már,lehet,hogy teherbe ejtett. A fiú hány éves egyáltalán?? Elfelejteni nem tudod,max. csak beletörődni. Előbb kellett volna gondolkodni,és akkor most nem lennél ilyen helyzetben!! Szüleid tudnak róla? Anyudnak jó lenne ha elmondanád!
2014. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Tudom h egy r*banc vagyok..Egyik szülőm sem tudja, és nem is szeretném ha megtudnák. Nem szoktunk ilyenekről beszélni, nem vagyunk túl nyitottak egymással. Nagyon szigorúak. A srác 17. Amúgy én jövő héten leszek 15. De még így is van köztünk 2 év
2014. dec. 6. 16:42
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

van előváladék, mi tartalmaz spermát. lehetsz terhes.

elfelejteni nem tudod, csak tanulhatsz belőle.

sajnálom

2014. dec. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
Testvér? Nagyszülők? Én mamámal szoktam ilyesmiket megbeszélni.:) Amúgy 17 évesen a fiúnak lehetett volna több esze! #5-ös voltam
2014. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Tesó nincs:(
2014. dec. 6. 16:53
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, melyik kérdésre válaszoljak, mert ez nekem teljesen K.O.....
2014. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!