Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése mellett lehet barnás folyás?!

Figyelt kérdés

Már 9 hónapja tablettázok, de múlthét pénteken elfelejtettem bevenni egy szemet, amit szombaton pótoltam. Most péntek reggel óta kevés mennyiségű, nagyon világos barna folyásom van. A kettőnek köze van egymáshoz? Van még valami...szerdán a nagymamám elhunyt. A lelki trauma bezavarhat?:S

Légyszíves segítsetek! Eléggé kétségbe vagyok esve!:(


2010. jan. 31. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
kék és zöld is lehet
2010. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy te milyen bu*zi vagy! Most halt meg a mamaja! Menjel mar mashova jopofaskodni!
2010. jan. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj,nincs semmi gond,ez természetes dolog.A lelki trauma és az egy db elfelejtett tabletta is okozhatta.A tablettaszedést folytasd úgy ahogy eddig is tetted,minden rendeződni fog magától a következő ciklusban.Őszinte részvétem a mamád miatt.
2010. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen ha kimaradt egy tabi megjöhet a menzesz!
2010. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod, valószínűleg csak az elfelejtett tabletta miatt van, de persze közre játszhat a lelki megrázkódtatás is. De barnás folyás akár egy fertőzéstől is lehet, amit összeszedhettél egy nyilvános wc-n is, vagy nem mostál elég jól kezet. Részvétem a nagyid miatt, megértelek, mi pénteken temettük a nagyim:(


21/L

2010. febr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, aki normális választ írt. És köszönöm a részvétnyilvánításokat is:(


Utolsó... Őszinte részvétem! Sajnálom:(

2010. febr. 1. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!