Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Válthatok reggeli szedésre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válthatok reggeli szedésre?

Figyelt kérdés
Ma este vettem be a fogamzàsgátló első szemét, de sajnos olyan a munkahelyem, ahol lélegezni sincs idő, így biztos el fogom valamikor felejteni, este pedig alig élek, így az se esélyes. Az ébresztő nem játszik. Szeretném ezentúl reggelente szedni, már holnaptól, de nem tudom, hogy mennyire kezdené ki a hatását. Vagy csúsztatgassam mondjuk naponta egy órával előre? Vagy várjam meg a következő hónapot?
2014. dec. 13. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így szetintem nem mondhatja meg neke senki, pláne, hogy nem írtad le a gyógyszer nevét. Nézd át a betegtájékoztatót, vagy kérdezt meg a nőgyógyászod. Pl. amit barátnőm szed, annál le van írva, hogy 12 óra csúszásig belefér, de nyilván ez gyógyszerfüggő.
2014. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan válthatsz rá.Ma pl beveszed este, holnap pedig már reggel.


Egyébként jó ha a pénztárcádban is hordod,vagy olyan helyen a táskádban a tablettákat,amit mindennap látsz(pénztárca ugye),így nem felejted el.

2014. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!