Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek (is) kell az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek (is) kell az eseményutáni? Fontos!

Figyelt kérdés

Ma együtt voltam a barátommal. Egyszer csak éreztem valami melegséget. Nem ment még el a párom, de észre vettük, hogy kiszakadt a gumi, nem is kicsit. Abbahagytuk. Neki még állt, viszont ahogy felkeltem valami átlátszó cucc folyt ki belőlem. Nagyon nedves voltam. Valami tényleg kifolyt. De neki még merev volt. Lehet, hogy előváladék volt? Vagy mi lehetett? Ugye nem ment el bennem? Elmondása szerint nem.

Pár napja múlt el a menstruációm (3-4 napja?). Ti is mennétek eseményutániért? Most nagyon nem lenne jó egy baba.


(Oltásokat légyszi ne, mindig vigyázunk, ez az első ilyen. Tini sem vagyok.)



2014. dec. 14. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp eseményutáni, nem éri meg kockáztatni.
2014. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kell. Inkább vedd be mintsem később megbánd!
2014. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Veszteni nem fogsz semmit ha beszedsz eseményutánit.De tudod hogy szól a közmondás "Jobb félni mint megilyedni"
2014. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Jázi :) ***** válasza:

Menstruáció után a legkisebb az esély a teherbeesésre, és mondta is,hogy nem ment el.

Viszont parányi esély így is lehet. Ha elmész felíratni a doki úgy is kikérdez mi,hogy volt és ő többet tud segíteni,hogy érdemes bevenni vagy nem.

2014. dec. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem ment el, akkor szerintem elég kicsi az esélye a terhességnek. De ezt neked kell tudnod, hogy mersz e kockáztatni. Én mikor megszakítással védekeztem, akkor magamban vállaltam, hogy becsúszhat egy baba, bár a párom biztos volt benne, hogy nem lesz baj. Végül neki lett igaza... Pedig mi is csináltuk még félidőben is.
2014. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány napig tart a menstruációd, de ha 5 napig, akkor a 9. napon voltatok együtt, a spermiumok 48 óráig életképesek benned és ha valamiért kicsit hamarabb lenne most peteérésed, akkor bizony megtermékenyülhetsz. Úgyhogy én is ajánlom a tablettát.
2014. dec. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az elszakadt óvszer miatt KELL!!! az eseményutáni.
2014. dec. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, vettem be. :)
2014. dec. 16. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!