Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló, újra kezdtem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló, újra kezdtem, meddig kell kiegészítő? (sürgős! )

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy abbahagytam a fogamzásgátlót (jangee) amit 9 hónapja szedek..megkérdeztem a nőgyógyászt,aki azt mondta hogy következő hónapban újra kezdhetem,mivel hogy nem szedtem évekig csak pár hónapig.meg is jött elkezdtem. közbe a háziorvosnál is jártam akinek ezt elmeséltem és azt mondta hogy nem baj,de ez ártani fog a hormomháztartásomnak..de nem nagy baj.meg azt is mondta ha már újra kezdtem akkor folytassam..sajnos megszívtam..de az lenne a kérdés meddig kéne kiegészítő védekezés ? (most tartok a 10 szemnél) előre is köszönöm
2014. dec. 18. 18:47
 1/4 A kérdező kommentje:
hozzá tenném hogy a nőgyógyász azt is mondta h nyugodtan elkezdhetem szedni az első ciklustól..elkezdtem és csak a háziorvos után néztem körbe az interneten..nos mit tegyek?mit javasoltok?
2014. dec. 18. 19:21
 2/4 anonim ***** válasza:

Legalább 3 hónapot javasolt lett volna várni az újrakezdéssel.

És ha a vérzésed első napján kezdted el szedni, akkor kb. már az első szemtől ugyanúgy hat, ha olyan típusú a fogamzásgátló. De ha attól nagyobb biztonságban érzed magad, akkor védekezzétek végig pluszban az egész hónapot.

2014. dec. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A levél végéig legyen kiegészítő védekezés,AZ A BIZTOS.
2014. dec. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. dec. 19. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!