Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle ugyanolyan hatasos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle ugyanolyan hatasos, ha az elott bevettem egy kasvirag tartalmu etrendkiegeszitot?

Figyelt kérdés

Epp olvastam a gyogyszer papirjat, hogy van par gyogyszer, amivel egyutt nem kene venni az Escapellet, mint peldaul az epilepszia, vagy tuberkulozis elleni gyogyszer, s ott volt egy immunrendszererosito gyogyszer is, amit ciklosporinnak hivnak. En az Escapelle elott bevettem egy kasvirag (echinacea) tatalmu etrendkiegeszitot, ami ugyancsak segiti az immunrendszert...

Kene aggodnom, valyon ez megakadalyozza az Escapellet, hogy rendesen kifejtse a hatasat??



2014. dec. 21. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
igen,mert hormon
2014. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyiket beveszed reggel,másikat este
2014. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
DE HÍVD fel az orvost,nehogy bajod legyen
2014. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az etrendkiegeszitot reggel-del korul vettem be, es az Escapellet pedig delutan 6 korul... Fog hatni?
2014. dec. 21. 10:40




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!