Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Anál szexhez ajánlott a gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anál szexhez ajánlott a gumi?

Figyelt kérdés

Az, hogy "csokis lesz a rudi" nem zavar, inkább a fogamzásgátlásos része érdekelne. Ha pl. beleélvezek a fenéklyukába, akkor lehet-e veszélyes, ha esetlegesen lefolyik vagy ilyenek. Továbbá még annyi, hogy az anál szex egy lánynak mennyire okoz örömöt (itt nem arra gondolok h fáj neki ha szarul csináljuk, stb...)?

Értelmes válaszokat pls. Fontos lenne.

17/F (szűz) majdnem fél éves kapcsolatban



2014. dec. 27. 21:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
De kis butuska vagy:(
2014. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Igen. De ha szűz vagy ne azzal kezdj.
2014. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Szüzességmegtartó seggbeszuri lesz?
2014. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
szerintem ott kiszakad hamar a gumi, mert szűk a tér. felesleges gumit használni. nem hasmenéses időszakban kell ott --dolgozni--- és akkor nincsen baj--baleset.
2014. dec. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
nem azért használnak gumit hogy ne legyen csokis a rudi hanem azért mert fertőzésveszélyes
2014. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Dutra,vagy John Deere gumi a legjobb de télit vegyél,az jobban tapad és dörzsis.
2014. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Hat ha mindketten szuzek vagytok, es egybol analozni szeretnetek, akkor "you are going to have a bad time"! xD


[link]


Csatlakozok az elottem szolokhoz, te kis gcibutuska!

2014. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Elméletileg egy orvos szerint át tud szivárogni vagy mi. De jobb ha használtok gumit, a csokis rúd nem egy szép látvány neked sem.
2014. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Rendben, buta vagyok. Ezért jöttem ide. Hogy tanácsot kérjek. Nem azért, hogy egyből beolts, gcibutázz aztán ne mondj semmit. Köszönöm az értelmes és tartalmas kommentet az összes olyan fsznak, aki nem írt semmi segítő szándékút. Kpjátok be... Az oltogatás az megy, de hogy utána el is magyarázzuk, az már nem...

Légy szíves akkor magyarázzátok el a dolgot, hogy mi miért jó vagy nem!

2014. dec. 27. 21:34
 10/21 anonim ***** válasza:
2014. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!