Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szamit ha nem kivetem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamit ha nem kivetem a napokat a fogamzasgatloval?

Figyelt kérdés
Ugye be vannak jelolve a napok a levelen. Baj ha mondjuk pentekn szedem be a hetfoit?

2014. dec. 27. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom már az is elég nagy baj, ha 2-3 órával később veszed be... Ez nem az adventi naptár.....
2014. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha csak nem kétfázisúba tabi(különböző hormontartalmat tartalmáznak egyes szemek) akkor semmi gond. Ugyanazt és ugyanannyi hormont tartalmaznak a tabik,a napok csak segítségül vannak rajta.
2014. dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha egyfázisú tablettát szedsz,ami 21 darabos,akkor nem számít melyik tablettát veszed be, a LÉNYEG, hogy mindennap ugyanabban az időben egy szemet vegyél be,a tabletta végéig.


Ha két vagy három fázisút szedsz,akkor NAGY BAJ.

2014. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!