Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló abbahagyása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló abbahagyása miatt van ez vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Októberben abbahagytam a fogamzásgátló szedését màsfél év utàn. Aztán novemberben időben normálisan megjött a mwnstruàcióm. De most december 24én kellett volna megjönnie és semmi.

A terhességi teszt negatív lett.

A baràtommal rendszeresen gumival védekeztünk és sosem szakadt ki.

szerintetek terhesség vagy csak a tabletta abbahagyàsa zavart be?

18/l


2015. jan. 5. 00:18
 1/5 To7ka ***** válasza:
Természetesen felboríthatja a hormontartalmú tabletta szedésének abbahagyása, nem tudom még mi az elfogadott így napokban. Attól függ mikor csináltátok a tesztet, érdemes megismételni, de valószínűleg nem vagy terhes. Nőgyógyászt érdemes felkeresni ha még pár nap múlva is változatlan (olyanról még nem hallottam, hogy teljesen kimarad egy ciklus az abbahagyás miatt).
2015. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Soha nem volt semmi gond a menstruàciómmal. Mindig szigorúan pontos volt.

szóval remélem csak a tabletta.

2015. jan. 5. 00:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha október óta nem szexeltél,akkor nem vagy terhes. Ha azóta védekezés nélkül szexelsz gyakran,akkor bármikor lehetsz.
2015. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azòta folyamatosan gumival védekeztünk.mindig
2015. jan. 5. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen védekeztél az abbahagyás óta, akkor jó eséllyel a tabletta az oka. Simán kimaradhat miatta akár hónapokra is. De egy teszt sose árt.
2015. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!