Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? SOS!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? SOS!

Figyelt kérdés
November óta szedem a Mirabella fogamzásgátlót, ami azt jelenti, hogy már egy teljes levelet beszedtem, és a másodikból még van hátra néhány. A barátommal már a második levél első szemének bevétele után elkezdtünk szexuális életet élni. Legutoljára január 2-án voltunk együtt, és tegnap óta elég rosszul érzem magam (émelygés, szédülés, de hányinger még nem volt). Elvileg mindent az előírások szerint szedtem, ugyanabban az időben, egy napot sem hagytam ki... Akkor feleslegesen aggódok szerintetek, csak bebeszélem magamnak? Várjam meg hogy elmúljon az érzés, és jöjjön meg a menzesz? Esetleg az alkoholfogyasztás befolyásolja? Nem szoktam inni egyébként, de most az ünnepek alatt néha-néha megbontottunk egy-egy üveg pezsgőt. Köszönök mindenféle segítséget!!

2015. jan. 5. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

A legfontosabb részt kihagytad.

Elment benned?

2015. jan. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, de elvileg szedtem a tabit ahogy kell...
2015. jan. 5. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:
nem lehetsz
2015. jan. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a leírtak alapján nem vagy terhes.
2015. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 susslive válasza:
Nagyon kicsi az esélye... 99% véd a harendszeresen az előírtaknak megfelelően szedted:) de ha ennyira bizonytalan vagy vegyél terhességi tesztet és megnyugtat
2015. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha hánytál/hasmenésed volt,akkor nem hat a gyógyszer.
2015. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!