Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első pár alkalomkor probléma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első pár alkalomkor probléma az óvszerrel?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyunk 3 hónapja és nemrégiben került sor az első együttlétünkre ami nekem az első volt. Az van hogy amikor fel akarjuk rakni az óvszert akkor elég nehezen tudjuk felszuszakolni és olyan is előfordult már többször hogy addig szerencsétlenkedtünk amíg lelankadtam(nem volt sok idő). A makk alatti részig visszacsúszik a bőr ha merev a péniszem és onnan nem gördül a gumi lentebb. Mi lehet a baj?

2015. jan. 6. 09:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
rossz a méret ember..
2015. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kicsi az óvszer?
2015. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Shai-Hulud ***** válasza:

"onnan nem gördül a gumi lentebb. Mi lehet a baj?"

Fordítva próbálod felhúzni. :-)

2015. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
:D szerintem is forditva próbáltad :D megesik az ilyen :D 20/F
2015. jan. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem húztam fordítva minden alkalommal megnéztem. De a méretek hogy vannak? Például a durexnél nem nagyon láttam méretet csak a szélességbe 52 illetve 56 mm-t. Az sokat számíthat?
2015. jan. 6. 12:17
 6/16 anonim ***** válasza:

Naná ,hogy számít !

Az 52-es kisebb átmérőjű farokra ,az 56-os nagyobbra való.

Próbálj ki többet is ,ez a legjobb módszer ,mert hiába méricskélsz merev állapotban ,az nem lesz pontos.Olyan ez ,mint a cipőméret,hiába tudod a lábméretedet,mégis sok cipőt felpróbálsz,mire megtalálod a megfelelőt.

2015. jan. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszi a válaszokat! :)
2015. jan. 7. 09:53
 8/16 Zoloticska ***** válasza:

Látszik, hogy gyakorlatlan vagy. A Rossmanban lehet kapni saját termékes óvszert nagy méretben is 12-es kiszerelésben 790ft. Érdemes ilyet venned, mert tényleg nagy méret és jó minőség. Érdemes lenne venned és otthon egyedül gyakorolni a felhúzást és ha már fent van akkor masztizhatsz is benne. Ezzel egy rutinra teszel szert és nem a csajod előtt fogsz bénázni.Érdemes begyakorolni. A felhúzáshoz még annyit, hogy ha vastag a farkad akkor nem biztos, hogy a legörgetéses módszer a legjobb. Kicsit szét kell húzni és az ujjaid segítségével végig görgeti a farkadon egész a tövéig. Valahogy úgy széthúzni mint az orvosi kesztyűt amikor az asszisztensnő feladna, csak ugye azt nem görgetik le, de az elv az hasonló.

Gyakorlás teszi a mestert!!! Ja és a pozitúrákat is gyakorolhatod otthon egyedül, hogy rutinosabbnak tünj az ágyban. Az önképzés hasznos dolog.

2015. jan. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy volt olyan hogy felszuszakoltunk egyet es történt a dolog viszont alig éreztem valamit és elélvezni sem sikerült. Ez a helytelen felrakás miatt van?
2015. jan. 11. 16:55
 10/16 anonim ***** válasza:

Mérd meg már légyszíves a merev farkadat kerület szerint.

Legjobb egy spárgával csinálni és utána azt mérd meg centivel.Ha valós a feltételezésem ,akkor reális induló vagy Magyarország legvastagabb álló péniszére.

2015. jan. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!