Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikortól mehet gumi nélkül?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól mehet gumi nélkül? Bőv lenn

Figyelt kérdés
tegnap kezdtem el a második levél fogamzásgátlót, úgy hallottam jó ha az első hónapba még gumit használunk. az első levél utolsó hetén beteg lettem és egy szemet valószínűleg kihánytam... utána jött ugye a gyógyszermentes hét.. és tegnap kezdtem újból szedni. mikortól vagyok 100%ba védett?

2015. jan. 6. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Papírforma szerint soha nincs 100%.

A mostaniak állítólag egy hét után már hatásosak, de szerintem is jobb kivárni egy levelet legalább. Szerintem egy (szedett) hét után már nyugodtan. Én addig is "megszakítottan" :-) tenném a dolgom.

Egy kimaradása nem nagy tragédia. De jobb betartani a "használati" utasítást.

2015. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha abszolút biztosra akarsz menni, akkor megvárod a következő levelet.

Egyébként 1 hét szerintem elég, amennyire én tudom a legfontosabb az első heti tabi, ami elnyomja a peteérést, a többi kevesebb hatóanyagot tartalmaz, csak szinten tartás végett.

Egy szem kihagyása ( miután beszeded most az első hetet ), nem kéne hogy gondot okozzon.


De mindenképpen látogasd meg a forgalmazó/gyártó honlapját, általában fenn van a hivatalos tájokoztató, ami leírja h mikre kell figyelni, stb.

2015. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1hét szokott lenni.
2015. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm a válaszokat:)
2015. jan. 6. 13:23
 5/6 Joe.38 ***** válasza:
Tökéletes védelem? Csak is a popsiszex. Ott biztos nem leszel terhes. Oda bátran spriccelhet a barátod, pasid. Pénzbe se kerül , ellentétben a gyógyszerekkel vagy a gumi se olcsó. Tehát legjobb megoldás a popsiszex.
2015. jan. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyet értek joe-val!!!A leghatásosabb kisebb méretü partnert érdemes keresni eleinte később már a nagyobb kolábsz is könnyebben fog utat törni magának!
2015. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!