Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Velgyn fogamzasgatlo tablettav...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velgyn fogamzasgatlo tablettaval mikor szexelhetunk tenyleg biztonsagosan vedekezes nelkul? Milyen jeleket kene figyelni, ami mondjuk aggodalomra adhat okot? A 24-28. nap kozotti verzes mikor normalis?

Figyelt kérdés
A napokban fogom elkezdeni a szedest es eleg bizonytalan vagyok meg. Tudom,hogy elvileg elso naptol vedettseget nyujt, de az erdekelne, hogy aki mondjuk tablettat szed, mennyi ido utan merte tenyleg bevallalni. Ha normalisan, pontosan szedem, ahogy kell, nem kell aggodnom, hogy terhes lehetek, ugye? Koszi!
2015. jan. 8. 21:08
 1/3 anonim válasza:
Én 1 hó után mertem..és lám sose volt bajom,se veszéje h besikerűl! Persze rendszeresen szedd ugy a tuti!
2015. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Joe.38 ***** válasza:
Popiba bármikor. Abszolut tökéletes a fogamzásgátlás ott.
2015. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

benne van minden a betegtájákoztatóban! ha jól tudom ha nem a ciklus első napján kezded akkor egy hétig még kiegészítő fogi gátlás kell. a mensesnek a gyógyszerszünet 2-3 napja körül kell megjönni de ez változó de az is le van írva a tájékoztatóban!

mikor aggódj? ha nem jön meg és lehet azért mert nem tartottad be az utasításokat.

2015. febr. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!