Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszert hogy kéne normálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszert hogy kéne normálisan felhúzni?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel már jó ideje tervezgetjük hogy lefekszünk egymással,de nem akarom elbénázni szóval előtte szeretnék gyakorolni,szüleim nem is tudják hogy vettem óvszert :D Szóval ciki lenne ha megtudnák.Először szerintetek hogy csináljam,húzzam fel aztán masztizzak bele vagy hogy kéne?Használt óvszert nyilván nem rakok vissza a dobozba.Lehet kicsit hülye vagyok ehhez,de NA voltatok már ti is kezdők.

2015. jan. 9. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ne is próbáld.. abba vered és lecsúszik róla.. meg a nőben sem érzel majd semmit mivel hártrahúzod a fitymát és arra a gumit és az élvezet abúl jönne hogy a nunijának a puha belseje fel le húzgálja a farkadon a bőrt de a gumitől sem a puhaságot nem érzed sem a bőr nem fog neked mozogni.. szóval ha az első lesz és amúgy is gumival, ne várj sok élvezetet, max neki esz jó
2015. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Neten keress rá. Nézd meg lejárt-e. Kibontásnál húzd félre egyik oldalra. Ahol üres hely van ott szakítsd el a csomagolást, ne sérüljön a gumi. Előre nézd meg merre van feltekerve, hogy mikor rád megy akkor ne fordítva nyomd oda, mert ha odanyomod akkor előváladék miatt kockázatot növelsz, ha visszafordítod. Aztán szorítsd ki a levegőt a kicsi spermagyűjtő zsákból, rakd a bré hegyére és görgesd le ameddig csak tudod.


Sok sikert!:D

2015. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
megfogod, felhúzod úgy hogy ne szakítsd el, megdugod, leveszed, teszteled hogy kiszakadt e és kidobod. hol voltál felvilágosító órán?
2015. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Dobozba vele van írva a használati utasítás nem?

Am mi úgy szoktuk, hogy a barátnőm megfogja a sperma tartályt vagy mi az a végén, hogy ne kerüljön bele levegő, aztán én álló farkamra rágörgetem a gumit, ameddig legördül.

2015. jan. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
le van írva a csomagoláson/ban
2015. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!