Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha ki szakad a gumi de még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ki szakad a gumi de még elég rövid ideje csináltuk szinte még élőnedv sem volt akkor menyi eséllyel lehet terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
2010. febr. 6. 02:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy nem volt előnedv??

Általában az szokott lenni de azzal is kicsi az esélye h terhes lesz.Szóval nincs miért aggódni szerintem nem lett terhes.

2010. febr. 6. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És az elönedvel ha már volt ott egy jó adagnyi azzal mennyi az esély h terhes?? Durex love-t használtunk úgy tudom hogy a durex összes óvszere el van látva sperma ölővel igaz??

Sperma nem volt még!

2010. febr. 6. 03:02
 3/7 anonim ***** válasza:
áruld már el hogy bírtátok kiszakítani komolyan érdekel, mert ezt egyszerűen nem bírom felfogni... nekem sosem szakadt ki évek alatt, volt h szándékosan próbáltam szétszakítani és nem bírtam. a terhességre kicsi az esély.
2010. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsi rá az esély.Még a nőgyógyászok is vitatkoznak,hogy az előváladéktól teherbe lehet-e esni.(Bár én két nőgyógyásztól is megkérdeztem,és mindkettő azt mondta,hogy az igaz,hogy van benne sperma,de sosem annyi,hogy elég legyen a megtermékenyítéshez.)

Én is kíváncsi vagyok,hogy szakítottátok ki,mivel mi is Durex Love-t használunk,és soha semmi baj nem volt vele.

DE nyugi,szerinem nem terhes a barátnőd!De legközelebb kicsit óvatosabban.

2010. febr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek és Óvatosabbak leszünk azt meg ígérem :S:S

Ha teherbe esik én meg halok :D

2010. febr. 6. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen van esély rá, bár közel sem annyi, mint ha bele is élveztél volna.
2010. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem 50% mert van ilyen is meg olyan is hogy valaki szeretne és nem sikerül
2010. febr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!