Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pesszárium! Honnan? Mennyiért?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesszárium! Honnan? Mennyiért? Hogyan?

Figyelt kérdés
A fogamzásgátló tablettától sokat híztam, a gumit nem szeretjük... Mi a vélemény a pesszáriumról? Honnan lehet beszerezni, mennyibe kerül, muszáj nődokihoz elmenni, vagy megkerülhető, nehéz a felhelyezés és levétel??
2015. jan. 13. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
gyógyszertárban
2015. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
itthon nem kapható (gyógyszertárban sem), külföldről kell rendelni
2015. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
48%

Itthon nem kapható. Pharmafutáron keresztül lehet rendelni. Ha még nem szültél, a legkisebb méret kell.

Kb. 35-40 euró.

2015. jan. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Itthon valóban nem lehet kapni, kérdeztem a nőgyógyászomat, de azt mondta nem biztonságos. Azt ajánlotta hőmérőzzek, hogy mikor van peteérésem. Na aztán az tuti módszer.

Egy német oldalon találtam rá a Caya Diaphragma nevű pesszáriumra és végső elkeseredésemben meg is rendeltem. Nagyon kellemes meglepetés volt, felhelyezése olyan könnyű, mint a tamponé, és egyáltalán nem lehet érezni "használat" közben!

Min. 6 órát fent kell legyen használat után, de a levétel is teljesen egyszerű egy mozdulat. Én rendeltem hozzá krémet is. Ez helyes használat esetén van olyan biztonságos, mint az óvszer.

Mivel most vettem eddig csak egy ciklusban használtam, nem lettem terhes. Én nagyon meg vagyok elégedve és örülök, hogy rátaláltam.

Az árát a honlapon meg lehet nézni, de a szállítás elég drága volt.

2015. jan. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!