Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az eselye igy a teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az eselye igy a teherbeesesnek?

Figyelt kérdés
szoval a pasimmal voltunk egyutt es vedekeztunk ovszerrel, de a vegen, mikozben elment egy pici kicsuszott a kondom mellett, es hozzam ert, pont ott. Nem volt sok, egy csepp talan, es azonnnal le is toroltem. Kb az ajkakhoz erhetett hozza a kondom miatt, de igy is felek...
2015. jan. 18. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínűtlen. Ha még így is teherbe esel, akkor annak a gyereknek küldetése van a földön.
2015. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! Olvass utána a teherbeesésnek és a női nemi szervek működésének kérlek :)
2015. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert, szerinted a bőrön át felszívódik a hüvelyedbe vagy mi?
2015. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utana olvastam:

szoval akkor a huvely savassaga oli a spermakat, de attol meg van esely a megtermekenyulesre, akkor ha egy egy furge ater es sikeresen meg is termekenyul...

csak azt nem tudom h ha pont a nyilasra cseppent akkor mennyi az esely erre...

2015. jan. 18. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolkozz már, mégis hogy jutna el a petefészkedig?? Szerinted bemásznak maguktól vagy mi? Főleg, hogy a levegőn amúgy sem életképesek.
2015. jan. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szoval akkor, a szuzhartya vonalon belul kellene legyen az ondo elvileg? azert kerdem mert elrdekel...
2015. jan. 18. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!