Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Le lehet adni azt a 20 kg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet adni azt a 20 kg testsúlyfelesleget, ami 1 év alatt rám mászott a fogamzásgátlótól, ha továbbra is szedem a gyógyszert? Hogyan?

Figyelt kérdés

Kíméljetek azoktól a válaszoktól, hogy nem a gyógyszertől van, mert tudom, hogy attól van! Előtte nem híztam ennyit soha életemben, csak azóta, mióta gyógyszert szedek!

Amúgy a 3. féle gyógyszert szedem, de úgy tűnik, még mindig hízok tőle, pedig ez aztán hiper-szuper gyogyi hírében áll, amitől még fogy is az ember...(yasminelle)

Hogyan szabadulhatnék meg ennyi zsírtól, ha mozgásszervi betegségektől szenvedek? Fáj a gerincem, a bokáim és a csuklóim is. Milyen mozgásforma nem vágja még jobban gallyra a gerincem és a végtagjaim? Idő szűkében vagyok, ezért gyors, de hatásos módszer kéne a fogyásra. Napi 10-12 óra munka után nem igen van energiám meg kedvem kemény tornához...


2010. febr. 7. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, egy lassú tempójú úszás szerintem megtenné neked, kíméli a gerincet és a vázrendszert, amennyire lehet, és mégis mozogsz tőle és elkezdesz lefogyni. És ne mondd azt, hogy mert szégyelled, ahogy kinézel. A +60-as nagymamák is elmennek úszni, pedig ők sem szépségkirálynők.

Bár a kérdés inkább a fogyókúra témakörben helytállóbb lenne, azért én ezt tudnám javasolni.

2010. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megértelek.Nagyon nehéz. Csak az nem hízlal,amit nem eszel meg.Igyál reggel citromos vizet és próbáld száműzni a kenyér és tésztaféléket.Evés előtt 3 dl víz,hogy teljen a hasad.sok zöldség.
2010. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy olyan képtelen munkám van, hogy nincs lehetőségem rendesen, egészségesen étkezni. Mivel főtt ételhez nem jutok (főzni nincs időm, venni meg nincs pénzem), így csak gyorsan fogyasztható kaja jöhet szóba: szendvics, fornetti... Ez pedig tömény szénhidrát... Ezen élek minden nap. Mit lehetne enni, ami laktat is és birok vele napi 10-12 óra kemény munkát a hét 6 napján és még a pénztárcám sem ürül ki?

Az úszásra én is gondoltam...Igaz, sajnos attól is fáj a gerincem.

2010. febr. 7. 20:41
 4/9 A kérdező kommentje:
A sok ivás sem megoldás, mivel attól meg wc-znem kell, viszont wc-re meg nem mehetek, mivel egyedüli eladóként dolgozom egy butikban, így nem tehetem meg, hogy mosdóba rohangáljak.
2010. febr. 7. 20:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Üdv Sorstárs!

Nekem is hasonló gondom van, minél hamarabb le kellene adnom 10 kg-ot. Jelenleg ott tartok, ha holnapra lemenne az is késő lenne. Tudom, hogy a sok dolog miatt nem egyszerű elmenni mozogni, mert az ember hulla fáradtan még haza ér, nincs kedve elmenni edzeni. Csak sokan ezt nem értik meg, inkább lustának könyvelnek el minket. Na meg, hogy drága, 800 ft egy úszó jegy. Nem tudom mit kellene csinálnunk, hogy jó legyen.

Bocsi, hogy nem tudtam segíteni. Sok sikert. Egy biztos a fogyi tabletták semmit nem érnek.

2010. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Írnál nekem privát üzit? Lenne pár kérdésem hozzád...
2010. febr. 7. 20:54
 7/9 anonim ***** válasza:
én híztam a yasminelletől, és kapaszkodj meg: még azután sem fogytam le hogy abbahagytam és én csak pár kilót szedtem fel. a fogyás csak úgy fog menni, hogy életmódot váltassz. egyél azt ami a pénztárcádnak oké, csak kevesebbet és számold a kalóriákat. napi 1200-1400 kalória bevitellel már lehet fogyni, akkor is ha nem mozogsz. és még egy nagyon fontos dolog: semmiképpen se egyél este hat után, ha már nagyon kajás vagy akkor max egy almát vagy egy kefírt. a fogyásért tenni kell, mert azt nem lehet hogy mozogni se akarsz és az étrendeden sem változtatsz, akkor mitől fogynál?
2010. febr. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szia! úszás nagyon jó ötlet, vagy bármi olyan mozgás, amit Te szeretsz csinálni. ezen kívül beszélj a nőgyógyásszal erről, nekem is volt ilyen (szerencsére csak 3 hónapig szedtem, akkor kezdtem észrevenni, hogy hízok tőle) felírtak más fajtát, és ettől nem hízok. rengeteg féle van már, kérd ki az orvos tanácsát!
2010. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet. Ha minden tablettától hízol, talán más módszert kéne választanod az egészséged érdekében.

20 kilót nehéz lesz leadni még így is. Jön hozzá még pár kiló - még nehezebb lesz.

Sajnos normális (egészséges) kajálás és mozgás nélkül nem fogsz lefogyni, ezt tudnod kell. A fornetti akkor is egészségtelen lenne, ha nem lenne 20 kiló felesleged. Amennyi idő alatt megcsinálod a szendvicset, a salátát is el tudod készíteni, azt is be tudod vinni megenni. Lehet hozzá sonkát vagy virslit vinni, azok sem hízlalnak. Hétvégén meg süthetsz nagyobb adag húst, amit szeletenként elvihetsz hétközben.

Elhiszem, hogy fáradt vagy esténként főzni (én is), de el kell dönteni, hogy mi a fontosabb: az egészséged vagy a kényelem. A vízivásról ugyanez a véleményem. Szerintem egyetlen főnöknek sincs joga beteggé tenni azzal, hogy nem ihatsz eleget.

Sport: ha fogysz, enyhül a fájdalom. Sajnos az úszást mondják a legkíméletesebb mozgásformának, esetleg a vízben végzett torna lehet még jó. Vagy gyógytorna, ha van rá lehetőség (hely), de csak szakemberrel. Minden más ennél megterhelőbb. Állítólag a pilates is jó, de én még nem próbáltam.

2010. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!