Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eltolhatom foggtlóval egyszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltolhatom foggtlóval egyszer áprilisban, egyszer pedig júliusban a menzimet?

Figyelt kérdés

Mind a két program adott, camping és kemény túra. Amikor megjön elég rosszuul vagyok, meg alapból nem a legkellemesebb túra és camping valamint vadonban sátorozás közben ez a téma. Szóval azt ne tanácsoljátok, hogy változtassak a program időpontján, ugyanis nem tudok.

Csinált már valaki hasonlót? Csak arra találtam neten leírást, hogy egymásután kétszer nem lehet, de erre az opcióra nem találtam semmi hasznos infót.

Mit tanácsoltok mit tegyek? :/


2015. jan. 23. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet. Ha nem csinálsz belőle rendszert, akkor nem lesz baj. Két alkalom, hónapokkal közöttük, nem fog problémát jelenteni.

FONTOS azonban, hogy csak a tablettamentes napok lerövidítésével variálhatsz, a tablettákat mind be kell venned, azokat nem hagyhatod ki!

2015. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Igen azt tudom, toltam el már máskor is, de akkor csak egy alkalommal kellett az adott évben, az meg szerintem belefér simán.

2015. jan. 23. 19:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez is belefér :) Probléma akkor van, ha egymás után többször csinálod :)
2015. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!