Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan védekezzünk egészségese...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védekezzünk egészségesen és "kényelmesen"?

Figyelt kérdés

A párommal évek óta úgy védekezünk, hogy nem bennem megy el, de már szeretnénk hogyha bennem is tudna, mégis csak úgy az igazi. Az óvszert mindketten utáljuk és hormontablettákat sem szeretnénk szedni. Vannak helyi fogamzásgátlók is ugye a "piacon", de nem tudom mennyire megbízhatóak ezek. Ti mit használtok?

21/L



2015. jan. 25. 16:04
 1/8 CptTomato ***** válasza:

Szedj olyan tablettát ami csökkkentett hormontartalmú...vagy amiben nincs.

Vagy játsz a GYES-re.

2015. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a spirált kipróbálhatod, mi nem használunk mellé megszakítást, és nincs benne hormon. van, aki szerint vuszont hajlamosít betegségekre. nekem semmi bajom tőle.


a megoldás, amit keresel, egyébként nem létezik, különben mindenki azt használná.

a helyi fogamzásgátlók a legmegbízhatatlanabbak, mindenképp csak megszakítás mellett ajánlanám.

2015. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tomato,


ha férfi vagy, kérlek, ne írj többet a fogamzásgátlásba. ez talán az egyetlen, aminek tényleg csak a nők szoktak alaposan utánanézni.


a válaszodhoz:

minden tablettát alacsony hormontartalmúnak hirdetnek (legalább 10 éve), hormonmentes viszont még mindig nincs.

hüvelybe rakható hormonmentes tabletta van egyedül, aminek a hatásfoka szar.


2.

2015. jan. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ezek szerint sajnos pont, ahogy gondoltam... Azt hiszem maradunk a megszakításnál. :/

Azért köszönöm a válaszokat.

Tehát helyit csak akkor, ha nem baj ha lesz baba, de nem kifejezetten akarunk.

2015. jan. 25. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:

A hüvelytabletta, krém, kúp hatásfoka tényleg nem túl jó, egy év alatt 100 nőből 20 teherbe esik a használata mellett.


De az összes megoldás közül a megszakítás a legszarabb, ugyanis amellett 100-ból 40!!! nő esik teherbe.


Igazából nem értem, hogy ha ezt be mered vállalni, akkor már, nagy statisztikák alapján biztonságosabb megoldást miért nem.

Mondjuk nekem a 20 is sok, én biztosan nem védekeznék így, de én megszakítással se.

Gondolom ha ezzel a nagyszerű módszerrel összejönne a gyerek, mennél abortuszra....

2015. jan. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz ennyi évesen ennyire felelőtlen!!!???


Megszakítással védekezni?? Eszednél vagy egyáltalán???

Az előváladék is tartalmazhat élő hímivarsejtet, hogy terhes legyél!


Ha évek óta együtt vagytok akkor javaslom a tablettát, ha már nem akartok óvszerrel védekezni.


Yasminellet szedek, kevés hormontartalma van és nekem teljesen bevált. Egy grammot se híztam tőle és a szexuális vágyamat se rombolta le.


De ti tudjátok, én viszont a helyetekben nem kockáztatnék a megszakítással!

2015. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem... mi is megszakítással védekezünk, de veletek ellentétben, ha sikerül a gyerek, sikerül, nem bánjuk.


De azért erre nem játszanék. Szerintem vegyetek hüvelykúpot/krémet és úgy védekezzetek megszakítással. Nehogy tényleg véletlen besikerüljön egyszer :/

2015. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

- Ha mégis lenne gyermekem, szerintem megtartanám, bár nagyon nincs itt még az ideje.

-A módszerek hatékonysága az alkalmazásra való odafigyeléstől nagy mértékben függ.

2015. jan. 28. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!