Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha gondok adodtak a szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gondok adodtak a szex kozben mit lehet csinalni hogy biztosan ne maradjak terhes?

Figyelt kérdés
akkor mikor gond adodik a szex kozben mit lehet csinalni ... a 72 oras tabi nem veszelyes? lehet valami utohatasa ? mit lehet tenii hogy biztos ne maradj terhesen ?
2008. aug. 21. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen amit tehetsz, a 72 órás tabletta. Nem veszélyes, ha az ember nem rendszeresen alkalmazza. Én életemben kétszer vettem be. Annyit tapasztaltam, hogy amikor megjött, jobban görcsöltem. De semmi mást. Amúgy azóta már van egy 10 hónapos fiam, szóval ettől még később lehet gyereked. Az abortusz, na az veszélyes. De szerintem a legjobb, ha az ember fogamzásgátlót szed, és akkor minimális a kockázat.
2008. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
72órás tabi!
2008. aug. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A 72 órás tabi megbízható és általában nincs semmi veszélyesebb velejárója. Valamennyire megzavarhatja a hormonháztartásod, de nem vészesen.
2008. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!