Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Escapelle tabletta, tapasztala...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Escapelle tabletta, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A hétvégén történt egy kisbaleset, szeretkezés közben lecsúszott a gumi. Utána elmentem zuhanyozni, kimostam magam, ahogy tudtam, aztán kb. 14 órával utána bevettem ezt az escapelle tablettát. Menstruációm jan. 5-én jött meg és ugye 25-én éjfélkor történt a baleset. A gyógyszer bevétele után néha kicsit belehasít egy enyhe fájdalom a hasamba, minth görcsölnék, amúgy nincs se vérzésem, se semmi. Szerintetek hatott a gyógyszer? Vagy mire számíthatok? Esetleg megosztanátok a tapasztalatitokat a gyógyszerrel kapcsolatosan?
2015. jan. 26. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most vettem be másodjára, először úgy egy éve kellett, nekem is kicsit fájt, nekem sem jött meg utána, és használt, nem lettem terhes.

Most is be kellett vennem egyet, most is fájt, egyelőre még nem tudom, hogy használt-e, de nagyon remélem. :D

2015. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj, bocsi, de ez olyan megnyugtató, hogy nem egyedül vagyok. :D De bízom benne, hogy nálad sem lesz semmi gond!
2015. jan. 26. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem se azonnal jött meg, hanem amikor kell normál időben, egy napon belül azt hiszem 90% a hatása, és nem is biztos, hogy terhes vagy
2015. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez normális és hatott a gyógyszer! pár nap múlva vérezgetni fogsz egy picit, és utána meg pár hét múlva megjön a rendes menstruációd.


nekem kb 6nap múlva jött a vérzés,utána 6hétre a kövi menzi

2015. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!