Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bunkóság lenne megkérni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne megkérni a barátnőmet, hogy felezzük a gumi árát?

Figyelt kérdés

Nos, mivel mind a kettőnk érdekelt abban , hogy szexeljünk, gyereket sem akarunk, és ő tablettát sem akar szedni, úgy gondoltam, hogy beszélnék vele arról , hogy talán felezhetnénk a gumi árát. Jó ideje együtt vagyunk már, sokat szexelünk, szerintem sokba kerül a gumi. Csak kicsit bunkónak, de legalábbis furcsának érezném ezt.

Illetve, tudtok olyan óvszert ami viszonylag jó minőségű , és nagy mennyiségben , nem túl drágán lehet online rendelni?

A válaszokat előre is köszönöm.



2015. jan. 29. 07:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem, mi a volt barátnőmmel az elejétől kezdve így vásároltuk, még csak felhozni sem kellett, evidens volt. :)
2015. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nem lenne, én simán elvárom a csajtól a felezést.24f
2015. jan. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is alap a felezés.
2015. jan. 29. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
a fogamzásgátló tablettát is feleznétek?
2015. jan. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ha szedne , akkor igen. Tudom mire akart kimenni ez a kérdés, de nem jött össze. :)
2015. jan. 29. 07:32
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
szerintem jó ha legalább annyira férfi vagy a talpadon hogy megveszed az óvszert
2015. jan. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Amíg óvszert használtunk azt a párom fizette, mikor tabira váltottam az én saram lett.
2015. jan. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan megkérheted. Nekem mondjuk anno, mikor gumit használtam az akkori párom mindig intézte, de ha megkért volna, hogy felezzük akkor mondtam volna, hogy oké, és onnantól kezdve így vettük volna. :D
2015. jan. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem egy párkapcsolat azért párkapcsolat, mert a felek mindenből kiveszik a saját részüket. Akár gumiról legyen szó, akár fogamzásgátlóról. De lehet ,hogy régimódi vagyok...
2015. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
Lehet en vagyok elkapatva, de egy doboz jobb minosegu ovszer nagyon nagyon max egy ezres. Mentek vmerre kirandulni, nyaralni ,ettermekbe? Mert ha ott meghivod a csjt meg minden nehogy ezer forintja ne legyen mar vkinek.. 500 forinton problemazni..ha nincs akkor nem kell annyit szexelni...
2015. jan. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!