Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha alapból késik a menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alapból késik a menstruációm mindig, honnan tudhatom hogy esetleg terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés

2015. jan. 29. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig késik? Tehát egyre több idő telik el két menstruáció között. Hány napnál tartasz, 60-nál?
2015. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindig késik, akkor mindig ugyanannyi napot? Nem mindenkinek 28 napos a ciklusa, lehet simán 32 napos is. Viszont ha nagyon rendszertelen, azt nem ártana kivizsgáltatni.
2015. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem simán több 32 napnál is általában, pedig már 23 vagyok.

Annyit tudok mondani, hogy ez megnehezíti a dolgot, nekem is ezt mondta a nőgyógyász, hogy mivel nem tudom mikor fog megjönni, ezért nehezíti majd a teherbeesésemet ha szeretnék majd.

2015. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az elsővel tudok egyetérni, hogy érted, hogy mindig késik?
2015. jan. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Van hogy egy hetet,van hogy pár napot.
2015. jan. 30. 22:08
 6/6 anonim ***** válasza:

De akkor egyre hosszabb és hosszab idő telik el két menstruáció között? Tehát pl megjön kb így, most számoljunk 5 nap késésekkel, hogy január 1, aztán február 5 (35 nap) aztán március 15 (40 nap), aztán április 30 (45 nap), és ez folyamatosan növekszik, mivel késik? Vagy csak fogalmad sincs, hogy működik ez igazából? .. Ezt tartom valószínűbbnek, ha nem, rohanj orvoshoz. A ciklusod hosszát az előző hónapok átlagával tudod ki, neten biztos találsz erről pontosabb leírást. Persze nem biztos, hogy napra pontosan megjön, de az nem is problémás.


Nem tudnád leírni mondjuk, az utolsó 4 menstruációd mikor kezdődött?

2015. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!