Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye a terhességne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye a terhességnek? Mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Tegnap elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlót. 12 órás az ideje, és én kb 15. óránál vettem be, előbb.

A 3. hétnél tartok, már csak 4 darab van, és úgy hallottam hogy ha hátulról felejtjük el, nagyobb az esély.

Tegnapelőtt feküdtünk le a párommal, de nem élvezett belém, sosem szokott, mert a legkisebb esélyt sem szeretném megadni, amíg tanulok..

Nem volt peteérésem tegnapelőtt,se ma.

Mit tegyek? Hogy szedjem tovább a tablettát? Folytassam vagy abba kell hagynom?



2015. jan. 31. 11:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és Symiciát szedek.
2015. jan. 31. 11:32
 2/8 anonim válasza:
69%
Szia. Mindenképp szedd tovább! Mennyi ideje szeded? Semmi baj nemlesz! Nyugodj meg. De a biztonság kedvéért használjatok gumit.
2015. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 éve. Köszi
2015. jan. 31. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha nem hallomásból tájékozódnál, hanem az erre a célra szánt betegtájékoztatóból????


AZT KÖVESD!

[link]

2015. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az volt az első, hogy megnéztem! De azért köszi a kioktatást! Azért tettem fel a kérdést, hátha van olyan, aki ért hozzá, és válaszol.

További szép napot! :)

2015. jan. 31. 11:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Azoknál akik a tájékoztatót írták, más NEM ért hozzá jobban. ;) Ha nem követed, terhes lehetsz. De csak nyugodtan, nem olyan rossz babázni.
2015. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Puszi neked!
2015. jan. 31. 11:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha most kezdted el szedni 3hete,akkor van egy pici esély, ha már több hónapja szeded,akkor viszont régóta nincs peteérésed,ergo terhes sem valószínű,hogy leszel 15óra késés miatt.
2015. febr. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!