Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumiról fogamzásgátlóra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumiról fogamzásgátlóra szeretnék váltani. Milyet válasszak, illetve mi a menete a szedésnek? Miért jobb, mint egyéb fogamzásgátló módszerek?

Figyelt kérdés

A párommal majdnem négy hónapja vagyunk együtt. Eddig gumit használtunk, de tudom, hogy vágyik rá, hogy anélkül csináljuk, ezért gondolkodom a fogamzásgátló szedésén.

Valaki le tudná nekem írni, hogy hogyan is kell szedni, illetve saját tapasztalatokat is szívesen fogadok. Ti milyet használtok, vélemény róla? Szóval igazából mindenre kíváncsi vagyok, ami ezzel kapcsolatos. Előre is köszönöm a válaszokat!

16/L


2015. jan. 31. 20:54
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok valaszt! Nem tudom, hogy melyikből mi igaz és mi nem, de azt hiszem egyelőre biztos hogy nem fogok tablettát szedni. Igaz, én nem dohányzom, nem kávézom és egyéb káros tevékenységet sem űzök, viszont a későbbiekben szeretnénk babát és inkább nem kockáztatnám meg hogy esetleg ezért ne lehessen. Végülis tényleg nem látom értelmét annak, hogy három hetente szeretkezünk, és ezért gyógyszert kellene szednem. Elvagyunk mi a gumival, a párom eddig is megértett, és azt hiszem ezután is meg fogja érteni a helyzetet:)
2015. febr. 1. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!