Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha elmúltam 16 de még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúltam 16 de még nem vagyok 18 ahhoz hogy fogamzás gátlót írjanak fel kell szülői beleegyezés?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom
2015. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy kéne. Mivel 14 éves kortól kezdve már a törvény szerint szexelhetsz, nem hinném hogy 16 évesen csak szülői engedéllyel írathatnál tabit.
2015. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Magyarul 17 vagy..
2015. febr. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 nem feltétlenül..

lehet tegnap töltötte a 16-ot.

elmúlt 16, de még nincs 18

2015. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ősszel leszek 17.:DD
2015. febr. 10. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá szülői beleegyezés. És az orvoshoz is elmehetsz egyedül.
2015. febr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz egyedül is. Én 15 éves voltam amikor nőgyógyász kiirta nekem szülői beleegyezés nélkül :)
2015. febr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem biztos, hogy fel kéne íratnod, addig meg főleg míg nem tudod rendesen leírni a nevét, hogy FOGAMZÁSGÁTLÓ!


Meg fiatal korodra való tekintettel se kéne, mert a gyógyszernek lehetnek egyéb mellékhatásai is, ami kihatással lehet rád és a szervezetedre, és nem kéne ilyen fiatalon úgymond mérgezned magad.


De a döntés a tiéd! :)

2015. febr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá szülő engedély és semmi!Bemész a nőgyógyászatra dokihoz és feliratod,gyógyszertárba meg kiváltod és kifizeted
2015. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!