Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetem tovabb? /bovebben lent/

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetem tovabb? /bovebben lent/

Figyelt kérdés
Ma vettem be az utolso fogamzasgatlot most kell pihenni ugye 7napot viszont nem akarom abba hagyni hogy megjojjon mert utazunk el baratommal plusz ugye jon a valentinnap es pont holnapnutazunk amikor megjonne. A kerdesem az lenne hogy ha tovabb szedem vasarnapig semmibajom nem lesz ugyan ugy ha abba hagyom megfog jonni ?? Lanyok ha volt nektek is ilyen leirnatok ? Nem voltazok rosszul? Ennyi ideig lehet tovabb szedni?? Koszonom a valaszokat ! 20/L

2015. febr. 10. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
de bajod lesz mert tönkre b*sszod a hormonháztartásod és lehet hogy tudod késleltetni a menstruációt és nem lesz pillanatnyilag semmi baj de később sok bajod lesz tőle meg szerinted viccből van menstruáció? hát nem most kibírjátok! de amúgy kajak 20 éves vagy és ilyen buta vagy? azért szerintem most szégyelheted magad hogy ennyire buta vagy
2015. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet tovább szedni ha ez nem fordul elő sokszor akkor nem lesz gond semmi bajod nem lesz belőle de a betegtájékoztatóban minden le van írva
2015. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szeded egyből a 22.napon a következő csomagot...
2015. febr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!