Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Jangee fogamzásgátló nevű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Törpe980405 kérdése:

A Jangee fogamzásgátló nevű tablettárol mi a véleményetek? Mi a Tapasztalaitok?!

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nos ez bonyolúlt, de azt tudom, hogy a fogamzásgátló-spirál, végbélben nem hatásos, és lenyelni se érdemes!
2015. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok
2015. febr. 12. 18:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, én szedtem ilyet, de az orvos leállított róla, mert valószínűleg valami nem jó vele. Most vizsgálnak ki, mit "rontott el" nálam (ájulásom volt többször is). És nem tartottam jónak, még mellette óvszert is használtunk.
2015. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szedtem, ugyanolyan volt mint a többi egyfázisú, drospirenon tartalmú fogamzásgátló (Yasminelle, Symicia, Velgyn, Deciora...).
2015. febr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én amikor szedtem eléggé rosszul voltam tőle:S de mindenkire másképp hat
2015. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bendyyz válasza:
Ha az orvos ezt írta fel nyugodtan szedd. Én 3 évig szedtem és az egyfázisúak közül csak ez vált be. Nem vagyunk egyformák. Sajnos csak akkor derül ki, hogy neked beválik e ha szeded egy ideig.
2015. febr. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!