Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6. óta (aug) szedem a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6. óta (aug) szedem a fogamzásgátlómat (Lindynette 20) és minden nap van barna/véres folyásom. Lehet emiatt bajom? Normális ez?

Figyelt kérdés
Ha elfogy utána meg fog jönni egyálltalán?(A miatt h állandó folyásom van)
2008. aug. 23. 02:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
én nem tudom pontosan ,15 éves fiu vagyok.de szerintem sok folyadékot kéne innod!!!!! Vagy alergiás vagy arra a fajta fogamzásgátlóra.
2008. aug. 23. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudod akkor minek válaszolsz?:D
2008. aug. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

én is fiú vagyok, de az allergiára tippelek ahogy az első komment írója is lehet orvoshoz kéne menned komolyabb bajok is lehetnek vagy nemtom

És mi lenne ha megpróbálnád szünetelni?

2008. aug. 23. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%
Menj vissza a dokihoz,és kérd ki az ő véleményét. Nekem csak a harmadik fajta bogyó vált be. Az elsőnél nálam is végig ilyen barnás folyás volt,a másodiktól meg állandóan fájt a fejem.
2008. aug. 23. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nőgyógyászati panaszod van, akkor nőgyógyászhoz kell fordulni, látod, h itt nemcsak nem értenek hozzá, hanem még próbálnak is sokan okosok lenni. Komoly dolgokban csak igazi szakembert kérdezz meg. Nem ilyen fogalmamsincsnemértekhozzáéletembennemláttamilyetdeazértmondokvalamit szakértőket.
2008. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
nekem az első hónapba amikor elkezdtem szedni fogamzásgátlót végig barna folyásom volt szerintem ez az első hónapba még természetes ha utána is lesz akkor érdemes elmenni a nőgyógyászhoz :) mert nekem speciel elmúlt az első levél után megjött rendesen és utána már nem volt barna folyásom :) szerintem felesleges vissza menned az első hónapnál a dokihoz :)
2008. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is azt szedek és nekem is 15 napig volt ilyenem meg sokmindenkitől hallottam h ez volt...nekem az orvos írt fel gyógyzsert meg C vitamint és elmúlt úgyh nem biztos h nem jó neked az a gyógyszer meg még hhozzá kell szoknod
2008. aug. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor ne aggodjak rendesen meg fog jönni attól függetlenül is hogy most egy hónapig állandó folyásom/vérzésem volt?
2008. aug. 23. 11:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Az első hónapokban ez teljesen normális! Nem kell aggódnod!
2008. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem,ez normális,de csak az első levélnél. A mesnidnek meg meg kell jönni a szünetben és el kell múlnia ,mire beveszed az második levél 1.szemét.
2008. aug. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!