Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elnéztem a napot, rosszkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elnéztem a napot, rosszkor vettem be a fogamzásgátlót. Mennyiben befolyásolja a hatását?

Figyelt kérdés

Mindig este 9kor veszem be. Most az előbb ránéztem, és valamiért azt hittem, hogy tegnap volt kedd, és a fejemhez kaptam, hogy elfelejtettem. Gyorsan bevettem, hogy ne maradjon ki, és utána jöttem rá, hogy ma van kedd (kicsit össze-vissza dolgozom, néha megkeverednek a napok).

Szóval azt vettem be most fél 11kor, amit ma este 9kor kellett volna. Ilyenkor mi a teendő? Kell kiegészítő 1 hétig? Vagy így még jó?


2015. febr. 17. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia ma kezded a levelet?
2015. febr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pótold a tablettát,és ha egyfázisút szedsz,semmi probléma nem lesz
2015. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Már egy hete kezdtem a levelet (még sosem néztem így el a dolgot, nem is értem...)

Deciorat szedek. Akkor vegyek be este is egy másik levélből?

2015. febr. 17. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!