Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért jött meg ha szedem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jött meg ha szedem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy 20 éves lány vagyok. Már 2 éve szedek fogamzásgátlót, Lindynette nevű tablettát. Eddig nem volt semmi baj. 3 héten keresztül tüdőgyulladásom volt és antibiotikumot kellet szednem. Egy hetet akartam tolni a mensin. Mindenhol utána érdeklődtem és azt írták, hogy nyugodtan el lehet tolni akár egy hónappal is. Így tovább szedtem a gyógyszert.

Hétfőn kellet abba hagynom az antibiotikumot. A fogamzásgátlót, pedig vasárnap szerettem volna abba hagyni, de ma (pénteken) megjött.

Miért lehet, hogy gyógyszerszedés alatt megjött? Volt már valakinek hasonló?



2015. febr. 20. 08:05
 1/7 anonim válasza:
100%
Megzavarta a hormonháztartásod az antibiotikum, és a betegség, így a fogamzásgátló hatása is megborult... helyre fog majd állni, a betegség és más gyógyszerek csinálnak ilyet...
2015. febr. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az antibiotikum teljesen kiüti a fogamzásgátló hatását.
2015. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt tudtam, hogy a fogamzásgátló erejét igencsak csökkenti a ható anyagát, de azt nem is gondoltam volna, hogy ennyire, hogy megbetegedjek. Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 20. 08:24
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Két dolog miatt is megjöhetett hamarabb. Az első és legvalószínűbb, a tájékoztatóban is szerepel, hogy tolás esetén pecsételő vérzés, vérzés zavar előfordulhat. Nem véletlen nem ajánlják csak ritka esetekben. (évente egyszer fontos nyaralás, vizsga, esemény, stb). A második pedig az antibiotikum és a betegség. 3 hét betegség és antibiotikum bárkit kikészít. Egyébként remélem azt tudod, hogy amint bevetted az első szem antibiotikumot onnantól nem védett a gyógyszer? És amikortól abbahagyod plusz egy hétig szintén nem véd.
2015. febr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalabb egy egesz levelen keresztul hasznaljatok gumit is
2015. febr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A tüdőgyulladás,antibiotikum és az eltolás miatt jelentkezett!Gyengült a fog.gátló hatása,így leválik a méhnyálkahártya vér kíséretében!


Aggodalomra nincs okod!

2015. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ket levelet kellett szednem orvosi utasitasra ( elvekonyodott nyh. ) azt hittem hogy hu de jo,2honapig semmi ver...na persze...ugyanugy megjott mikor kellett es meg is maradt tobb mint pecsetelo formaban, egesz addig mig elfogyott a 2.level es megjott igazabol. Akkor mult el a "pecsetelo" azzal egyutt. Eleg jo buli volt 4 heten keresztul verezni
2015. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!