Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nagyon kényelmetlen a Durex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kényelmetlen a Durex óvszer nem tudom vele élvezni a szexet. Milyen másik gumit próbáljak ki?

Figyelt kérdés

Már két fajtát is kipróbáltam az extra safet és a loveot. Egyszerűen nem érzek semmit a szex közben ,úgy érzem hogy szorít... milyen másik óvszert választhatnék ami esetleg nagyobb? Számomra ez csak az első pár alkalom volt és még nem tudtam szeretkezés közben elélvezni ,de szerintem nem velem van a baj mert például az orális szexet nagyon élvezem és úgy könnyen el is élvezek...

Kérlek segítsetek mert egy kicsit tanácstalan vagyok... előre is köszi :)


2015. febr. 22. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
masculan
2015. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi ki fogom próbálni
2015. febr. 22. 11:47
 3/6 anonim ***** válasza:
durex feel intimate v az arany dobozos durex.
2015. febr. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mysize
2015. febr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Feri981 ***** válasza:
Piros masculan
2015. febr. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
piros durex az elég kicsi méretű és könnyen kilyukad.
2015. ápr. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!