Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elfelejtettem bevenni az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem bevenni az első szem fogamzásgátlót! Nem lesz abból baj, ha a két szemet veszek be egyidőben?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna bevennem az első szemet, de elfelejtettem, most kettőt kellene bevennem egyidőben. Elvileg azt írják, egyszerre is be lehet venni a kettőt, de nem lesz nagy sokk a szervezetemnek? Egyébként két hete voltam utoljára a barátommal, azóta megjött, úgyhogy nem lehetek terhes.

2015. febr. 28. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél be egyszerre kettőt!
2015. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen. Kicsit hányingerem lett, de a betegtájékoztató szerint lehet 2-t is egyszerre. Viszont nem árt, ha óvszereztek is egy ideig.
2015. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mit tegyek most? Bevegyek kettőt? Vagy csak egyet, és úgy szedjem tovább, mintha egy nappal később kezdtem volna el szedni? Félek, hogy utóbbi esetben nagyobb kárt teszek!
2015. febr. 28. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
áh dehogy nem lesz baj,de a párod inkább a szádba élvezzen,ne punciba 3hétig
2015. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vedd be az elfelejtett szemet, amikor eszedbe jut, a másikat meg a szokásos időben, és folytatsd úgy, hogy a szokásos időben szeded mindig..
2015. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!